• sklep@promar24.pl
  • +48 784 610 315
  • Pon - Pt: 8:00 - 16:00
  • zlewozmywaki e-sklep

    Wybierz nasze zlewozmywaki

    W ofercie naszego sklepu internetowego posiadamy wiele nowoczesnych modeli zlewozmywaków. Na pewno znajdziesz coś dla siebie.

Czym różnią się oferowane zlewozmywaki granitowe?zlewozmywaki granitowe Popularność zlewozmywaków granitowych rośnie w bardzo dużym tempie. Nie może to jednak dziwić. Są to nowoczesne elementy wyposażenia kuchennego. Znakomicie wyglądają u świetnie komponują się w różnych stylach aranżacyjnych. Mocnym punktem tych produktów jest fakt, że są wykonane z bardzo dobrych jakościowo materiałów. Dzięki temu są trwałe i wytrzymałe. Solidna konstrukcja to nie jedyna ich zaleta.

Warto wiedzieć, że klienci mogą zdecydować się na rozmaite zlewozmywaki granitowe, które na przykład różnią się między sobą pojemnością. W ofercie znajdują się produkty 1-komorowe, 1,5-komorowe czy 2-komorowe. Nie brakuje też elementów, które można dobrać pod kątem rodzaju montażu. Klienci mogą wybrać zlewozmywaki granitowe narożne, podwieszane lub podblatowe. Nic nie stoi na przeszkodzie, aby zdecydować się na nie pod kątem indywidualnych preferencji oraz uwarunkowań danego pomieszczenia. Warto też wiedzieć, że w ofercie znajdują się zlewozmywaki granitowe różniące się między sobą kolorem, aby idealnie dopasować je do danego wnętrza.

Ostatnio robiłem remont mojej kuchni i jedyną rzeczą jaką mi została był zakup zlewozmywaka. Znalazłem sklep internetowy Promar i wybrałem idealny zlewozmywak, który mi szybko został dostarczony. ~Łukasz, Pabianice